kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 109167

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa,

  • Stały duży dopływ informacji i gotowość do odpowiedzi,

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy,

  • Praca w wymuszonej pozycji,

  • Budynek wyposażony w schodołaz bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych,

  • Brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych,

  • Drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Monitoruje, w oparciu o otrzymane faktury, wydatki na poszczególnych paragrafach i rozdziałach budżetowych w ramach przyznanych na dany rok limitów środków finansowych na zadania inwestycyjno-remontowe,
  • Sporządza okresowe zestawienia dotyczące stopnia zaangażowania środków finansowych oraz sporządza projekty korekt przyznanych limitów wydatków w oparciu o otrzymane faktury, opracowuje projekty wystąpień o zwiększenie, przesunięcie środków na poszczególnych pozycjach budżetowych i wprowadzenie do obowiązującego planu inwestycji i remontów nowych zadań, wynikłych w trakcie roku budżetowego,
  • Prowadzi ewidencję umów zawieranych w wyniku postępowań na platformie zakupowej, dotyczących zadań inwestycyjno-remontowych i gospodarki materiałowej,
  • Prowadzi ewidencję zawartych porozumień i darowizn,
  • Monitoruje i analizuje stopień wykorzystania limitów finansowych i zaawansowania rzeczowego zadań inwestycyjno-remontowych,
  • Sprawdza celowość dokonywania wydatków środków finansowych z planem finansowym wydziału,
  • Prowadzi rejestr wnoszonych przez wykonawców zabezpieczeń należytego wykonania umów dotyczących zadań inwestycyjno-remontowych oraz zabezpieczeń należytego wykonania umów, zabezpieczeń udzielonych zaliczek,
  • Uczestniczy w przygotowaniu projektu budżetu jednostki w zakresie sporządzania zestawień środków z podziałem na obiekty - wydatków rzeczowych i majątkowych w obrębie grupy 6 i 7,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego : powyżej 1 roku w obszarze rozliczeń finansowych
  • Dobra znajomość ustaw: o rachunkowości w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, o finansach publicznych w zakresie zasad finansów publicznych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w zakresie zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, Prawo zamówień publicznych ( Dział VII)
  • Umiejętności: stosowania prawa, analitycznego myślenia, obsługa programu komputerowego MS Excel.
  • Komunikatywność,
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Umiejętność : pracy w zespole,