kandydatów

Etat Serwisant - Hotline

Firma: Teknika Industry Technologies S.A. miejsce pracy: Warszawa

Firma TEKNIKA INDUSTRY TECHNOLOGIES S.A. największy dystrybutor maszyn do obróbki drewna w Polsce
poszukuje kandydatów na stanowisko

Serwisant - Hotline
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Kontakt z klientem za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefoniczny, e-mail)
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi
  • Współpraca z innymi działami firmy z zakresu obsługi klienta
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość budowy maszyn
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielności i dokładność
  • Poczucie humoru, otwartość na pracę z ludźmi
  • Chęć do nauki i ciągłego zdobywania wiedzy
  • Umiejętność stawiania i realizacja celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Jasna ścieżka kariery
  • Przejrzysty system wynagrodzeń
  • Ubezpieczenie oraz Pakiet Medicover
  • Karta MultiSpor