kandydatów

Etat Ekspedientka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie miejsce pracy: Piastów

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Ekspedientka
Miejsce pracy: Piastów
Numer: StPr/22/1730
OBOWIĄZKI:
sprzedaż wyrobów cukierniczych, budowanie nienagannych relacji z Klientem, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek w miejscu pracy. Praca w godz. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
Uprawnienia: praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista
Uprawnienia: kasa fiskalna

Wymagania inne:

wykształcenie średnie branżowe, staż pracy - brak wymagań, dobry kontakt z Klientem, praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, znajomość języków obcych - brak wymagań

Miejsce pracy:

Piastów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie