kandydatów

Etat Praca na stanowisku kucharz w restauracji kfc

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Radom miejsce pracy: Radom

Młodzieżowe Biuro Pracy Radom
Praca na stanowisku kucharz w restauracji kfc
Miejsce pracy: Radom
Numer: 45/6/2022
OBOWIĄZKI:
przygotowanie produktów z kurczaka oraz dbaniu o jego najwyższą jakośćwspółpraca z pozostałymi członkami zespołuDbanie o porządek na stanowisku pracywsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celi
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagana książeczka sanitarno epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Radom