kandydatów

Etat Podreferendarz

Firma: Ministerstwo Finansów w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Finansów w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Podreferendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 109393

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa,

  • obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,

  • permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa).

Zakres zadań

  • Szczegółowo analizuje zgłoszenia w aplikacjach systemowych oraz opracowuje pisemne odpowiedzi, m.in. na reklamacje finansowe oraz skargi użytkowników w ramach Systemu Poboru Opłaty Elektronicznej Krajowej Administracji Skarbowej (SPOE KAS).
  • Bierze udział w opracowywaniu, wdrażaniu i aktualizowaniu procedur związanych z obsługą skarg i zgłoszeń reklamacyjnych użytkowników systemów elektronicznego poboru opłat.
  • Tworzy i aktualizuje rejestry oraz bazy wiedzy w zakresie przyjmowanych skarg i zgłoszeń reklamacyjnych użytkowników systemów elektronicznego poboru opłat oraz sprzeciwów od odmowy zwrotu biletu autostradowego.
  • Prowadzi sprawy dotyczące rozpatrywania sprzeciwów od odmowy zwrotu biletu autostradowego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustawy o drogach publicznych wraz z aktami wykonawczymi
  • Znajomość ustaw o autostradach płatnych i KFD
  • Umiejętność obsługi programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Niepełnienie służby zawodowej ani niepracowanie w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2021 r. poz. 1633), ani niebycie ich współpracownikiem
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego na poziomie umożliwiającym formułowanie standardowych wypowiedzi dotyczących realizowanych zadań
  • Znajomość Aplikacji klasy CRM (Customer Relationship Managment)