kandydatów

Etat Starszy informatyk

Firma: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy informatyk
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 109384

Warunki pracy

  • Obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe

  • Praca pod presją czasu

  • Praca przy kilku projektach równocześnie

  • Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

  • Opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/informacja-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami

Zakres zadań

  • zapewnia utrzymanie systemów IT, w tym: administruje w warstwie aplikacji, zapewnia bieżące wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów IT, koordynuje i monitoruje zewnętrzne usługi serwisowe oprogramowania, sprzętu komputerowego i teleinformatycznego,
  • dokonuje analiz wymagań systemów IT,
  • wdraża systemy IT poprzez: przygotowywanie i udostępnianie infrastruktury, przygotowywanie planu i harmonogramu wdrożenia systemu IT, wytwarzanie dokumentacji wdrożeniowej, zarządzanie zmianą (wprowadzanie modyfikacji w trakcie wdrożenia),
  • bierze udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w trybie zamówień publicznych w zakresie właściwości komórki organizacyjnej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie administrowania systemami informatycznymi oraz wdrażania systemów teleinformatycznych
  • Znajomość zagadnień zarządzania testami
  • Znajomość języka SQL oraz baz danych
  • Znajomość zagadnień wdrażania systemów teleinformatycznych
  • Znajomość ustawy prawo zamówień publicznych
  • Znajomość notacji BPMN 2.0 Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność testowania rozwiązań informatycznych, analizy i raportowania wykrytych nieprawidłowości
  • Umiejętność przygotowywania analiz przedwdrożeniowych i prowadzenie powdrożeniowego wsparcia technicznego
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość UML
  • Znajomość metod i narzędzi wspierających przeprowadzanie prac analitycznych, projektowych oraz testów narzędzi informatycznych
  • Znajomość środowiska Lotus Domino
  • Umiejętność zarządzania projektami