kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

Firma: ASCO Security Sp. z o.o.Sp.k miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy  jedną z największych firm w branży usług profesjonalnych - ochrony osób i mienia w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowych technologii ochrony i technicznych systemów zabezpieczeń.

Korzystając z ponad 30-letniego doświadczenia oraz budowanego przez te lata potencjału logistycznego i kadrowego, gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo oraz rzetelną obsługę. Obszar i zakres usług naszej działalności stale się rozszerza, w tej chwili obsługujemy nie tylko Wrocław i okolice, ale również Warszawę i ważne obiekty w całej Polsce.

www.ascosecurity.pl

W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Prezentacja i sprzedaż systemów kamer oraz kompleksowych systemów zdalnej ochrony, bazujących na AI
  • budowanie portfela klientów oraz zarządzanie relacjami z klientami,
  • identyfikowanie potrzeb klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji alarmowych oraz usług ochrony mienia.
Wymagania:
  • samodzielny sprzedawca, ambitnie realizujący cele;
  • z wysoką motywacją do działania i osiągania wyników,
  • mający umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług i budowaniu portfela klientów
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie opartej o nowe technologie
  • możliwość rozwoju w ramach struktur sprzedaży,
  • zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym + premia za sprzedaż,
  • profesjonalny system szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy) oraz benefity.

Wejdź na www.ascosecurity.pl i dowiedz się o nas więcej. Zapraszamy do rekrutacji.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Asco Security sp. z o.o. sp. k. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).„ Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania. Przyjmuję do wiadomości, iż dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) będą przetwarzane na podstawie przepisów oraz na potrzeby zawarcia umowy."
Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-10-2022
Wyświetleń: 66