kandydatów

Etat Specjalista ds. technicznych

Firma: Energop Sp. z o.o. miejsce pracy: Sochaczew

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Sochaczew
Zadania:
  • Wsparcie techniczne procesów produkcyjnych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej głównie podparć i zamocowań oraz jej wprowadzanie do autorskiego systemu QuesT;
  • Analiza i optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych;
  • Współpraca z Działem Przygotowania Produkcji i Działem Produkcji przy inwestycjach związanych z optymalizacją i rozwojem technologii;
  • Koordynowanie zleceń produkcyjnych oraz kontakt z Klientem podczas realizacji projektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe techniczne – inżynierskie;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym min B1;
  • Dobra znajomość MS Office (Excel), ACAD;
  • Pracowitość, odpowiedzialność, chęć rozwoju.
Oferujemy:
  • Stabilną i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Realny wpływ na rozwój projektów poprzez samodzielne, różnorodne zadania,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w międzynarodowym środowisku produkcyjnym,
  • Rozwój osobisty i szkolenia wspierające,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
  • Przyjazną atmosferę pracy.