kandydatów

Etat Inspektor ds. Spawalnictwa

Firma: Energop Sp. z o.o. miejsce pracy: Sochaczew

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Inspektor ds. Spawalnictwa
Miejsce pracy: Sochaczew
Zadania:
  • Nadzór nad procesem spawania (sporządzanie raportów przed, w trakcie i po spawaniu);
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym powstałym w związku z procesem spawania;
  • Planowanie i przygotowanie prac związanych z procesem spawania;
  • Opracowywanie instrukcji technologicznych spawania;
  • Nadzór w zakresie stosowania materiałów dodatkowych do spawania;
  • Opracowywanie instrukcji i nadzorowanie obróbki cieplnej po spawaniu;
  • Kontrola stanu technicznego i legalizacja sprzętu spawalniczego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane studia o profilu spawalnictwo, oraz certyfikaty IWE; IWI)
  • Obsługa komputera oraz znajomość programów Word, Excel, mile widziana znajomość AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
  • Sumienność, pracowitość, dyspozycyjność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w zakresie prefabrykacji lub montażu elementów rurociągowych lub konstrukcji stalowych.
Oferujemy:
  • Stabilną i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Realny wpływ na rozwój projektów poprzez samodzielne, różnorodne zadania;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w międzynarodowym środowisku produkcyjnym;
  • Rozwój osobisty i szkolenia wspierające;
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna);
  • Przyjazną atmosferę pracy.