kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Biura

Firma: Hirsch Warsaw Sp. z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Hirsch Warsaw Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Hirsch International w Polsce i jest jedną z czołowych firm świadczących profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie Polski oraz Europy.

Realizujemy inwestycje w charakterze wykonawcy robót wykończeniowych na inwestycjach nowo budowanych, remontowanych i aranżacjach „pod klucz”. Poprzez ekonomiczną organizację oraz nowoczesny sposób zarządzania utrzymujemy się pewnie na rynku od 25 lat.

Asystent / Asystentka Biura
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Przygotowywanie wynagrodzeń, polska i niemiecka lista płac, kwoty do umów zlecenie, rozliczenie podatku niemieckiego,  kontrola list płac,
  • Prowadzenie dokumentacji budów, teczka budowy, korespondencja,
  • Rozliczenia projektów, gwarancje, oświadczenia,
  • Rozliczenia podatków zagranicznych,
  • Umowy o pracę, dokumenty o zatrudnienie, aneksy, oddelegowania, teczki z aktami osobowymi,
  • Kontrola urlopów, wniosków urlopowych,
  • Dokumentacja pracowników oddelegowanych, ZOLL,US-3, US-35,
  • Poczta, książka korespondencyjna,
  • Rezerwacja hoteli, zakwaterowania pracowników,
  • Faktury sprzedaży- wystawianie, kontrola płatności,
  • Ewidencja przebiegu pojazdów – kontrola,
  • Leasing; przygotowanie dokumentów, kontrola,
  • Bank; przygotowanie przelewów PLN/EURO, wnioski, korespondencja,
  • Pisma firmowe,
  • Zaopatrzenie w materiały biurowe, artykuły spożywcze,
  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej (mailowej i listownej),
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, biura,
  • Sprawy bieżące.
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B2,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy biurowej, min. 5 lat,
  • zdolności interpersonalne,
  • sumienność oraz dotrzymywanie terminów.
Oferujemy:
  • Prace w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach zagranicznych,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.