kandydatów

Etat Szef Serwisu / Dyrektor Posprzedaży

Firma: Bołtowicz Sp. J. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7699638, z dnia 2022-11-01

Firma Bołtowicz Sp. J., autoryzowany dealer samochodów Mazda.

Szef Serwisu / Dyrektor Posprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS / 2022

Opis stanowiska

  • Zarządzanie 22 osobową strukturą posprzedaży w firmie
  • Realizacja założonych wyników finansowych oraz KPI uzgodnionych z importerem
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z importerem w zakresie odpowiedzialności
  • Tworzenie i kontrolowanie procesów, procedur i instrukcji w zakresie posprzedaży
  • Praca z wykorzystaniem informatycznego systemu zarządzania stacją

Wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej w strukturach serwisu
  • Minimum 3 lata pracy w Autoryzowanej Stacji Obsługi lub Dealerstwie na stanowisku Kierownika Serwisu
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi
  • Podstawowa umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość DMS – JBR Rogowiec

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z ponad 30 letnią tradycją
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia zawodowe poszerzające kwalifikacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • Samochód służbowy