kandydatów

Etat Kosztorysant

Firma: MEBLARK miejsce pracy: Zielonka

Firma handlowo-produkcyjna działająca na rynku od 9 lat w sektorze biurowo hotelowym.

Produkcja mebli tapicerowanych, dostawa i montaż dekoracji okiennych oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Kosztorysant
Miejsce pracy: Zielonka
Twój zakres obowiązków
  • analizowanie dokumentacji projektów
  • przygotowywanie ofert
  • nadzorowanie realizacji projektu zgodnie z ustaleniami
  • wysyłanie zamówień
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji i raportów
Nasze wymagania
  • znajomość pakietu Office
  • znajomość AutoCad (warunek konieczny)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (warunek konieczny)
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • wynagrodzenie 5 000 - 6 000 brutto
  • umowa o pracę + podwyżka po 3 miesięcznym okresie próbnym