kandydatów

Etat Sprzedawca sprzętu komputerowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim miejsce pracy: Nasielsk

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Sprzedawca sprzętu komputerowego
Miejsce pracy: Nasielsk
Numer: StPr/22/0776
OBOWIĄZKI:
- Zamawianie i przyjmowanie sprzętu komputerowego do sprzedaży;- obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość;- zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych;- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i dokonywanie rozliczeń finansowych,- obsługiwanie sklepu internetowego w domenie INTER-SOFT.PL;- ewidencjonowanie, kontrolowanie i usprawnianie procesu sprzedaży internetowej;- realizowanie zlecen wysyłki zamówionego sprzętu komputerowego;- obsługiwanie zrowtów i reklamacji oraz pośredniczenie w ich załatwianiu;- wypełnianie obowiązującej u pracodawcy dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wymagany ogólny staż pracy 3 letni, w tym mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/ handlowcaOsoba na stanowisku pracy powinna umieć:- budować pozytywny wizerunek firmy,- budować pozytywne relacje z klientem,- prowadzić rozmowy telefoniczne,- formułować komunikaty pisemne,- komunikować się z klientem w sposób dostowany do potrzeb klienta,- analizować informacje na temat potrzeb, preferencji klienta, jego zachowania zakupowego,- obsługiwać komputerowe programy sprzedażowe, urządzenia kasowe i fiskalne,- obsługiwać system informatyczny wspierający proces realizacji zamówień,- korzystać z oprogramowania do kontroli stanu magazynu i dostępności towarów,- dokumentować sprzedaż za pomocą kas fiskalnych i programów komputerowych,- przygotowywać dokumentację i dokonywać zamówień sprzętu komputerowego,- organizować dostawy sprzętu komputerowego tak, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie punktu sprzedaży,- identyfikować produkty, które są na liście zamówień,- przyjmować reklamacje i sporządzać protokół,- stosować procedurę zgłoszenia reklamacji do producenta sprzętu komputerowego,- proponować zmiany procesu w celu poprawy efektywności,- stosować się do zasad i norm prawnych, moralnych, obyczajowych.

Miejsce pracy:

Nasielsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim