kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu miejsce pracy: Radom

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Radom
Ogłoszenie o naborze Nr 109638

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania

- dyżury domowe

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

- oświetlenie naturalne i sztuczne,

- wymuszona pozycja ciała,

- praca w terenie,

- praca w bezpośrednim sąsiedztwie sprzętu komputerowego,

- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy.

Zakres zadań

  • Projektuje, tworzy i wdraża aplikacje i systemy bazodanowe w oparciu o PHP, Java Script, MySQL dostępnych przez PSTD oraz sieć Internet
  • Koordynuje i wspomaga prace w zakresie projektowania, tworzenia i edycji użytkowanych systemów informatycznych oraz stron serwisów intranetowych
  • Administruje systemami funkcjonującymi w Policji, monitoruje bezpieczeństwo w oparciu o analizę logów systemów, identyfikuje i wstępnie obsługuje incydenty oraz zabezpiecza ślady cyfrowe
  • Opracowuje architekturę projektu oraz optymalizuje i zabezpiecza istniejące już kody
  • Pilnuje dotrzymania terminów dla poszczególnych etapów projektu
  • Utrzymuje odpowiedni stan jakościowy/ilościowy sprzętu komputerowego i dokumentacji technicznej oraz urządzeń będących w eksploatacji
  • Przeprowadza audyt stanowisk komputerowych i sieci pod względem zagrożeń, wykrywa i eliminuje podatności w zakresie bezpieczeństwa sprzętu komputerowego w sieciach PSTD i Internet, prowadzi wstępną obsługę incydentów oraz zabezpiecza cyfrowe ślady

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji internetowych i systemów bazodanowych (należy dołączyć np. kopie świadectw pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu)
  • poświadczenie bezpieczeństwa do informacj niejawnych o klauzuli TAJNE lub pisemna zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • przeszkolenie z obsługi MySQL, HTML, jQuery
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość baz danych MySQL, znajomość HTML, jQuery
  • otwarty umysł - umiejętność twórczego myślenia i rozwiazywania problemów
  • samodzielność, odpowiedzialność i pomysłowość w działaniu
  • kreatywność, asertywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność sporządzania dokumentacji projektowej i technicznej