kandydatów

Etat Project Manager with English (Tenders)

Firma: ForManWay miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkującej odzież dla służb mundurowych, szukamy osoby na stanowisko:

Project Manager with English (Tenders)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 109/2022
Zadania:
  • Monitorowanie postępowań przetargowych UE i NATO
  • Tłumaczenie specyfikacji technicznych oraz innych dokumentów niezbędnych do złożenia oferty przetargowej
  • Przygotowanie i składanie ofert
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z zamawiającym zarówno przy składaniu oferty jak i przy dostawie realizowanych produkcji
  • Stała współpraca z zagranicznym oddziałem firmy
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w składaniu ofert przetargowych (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – poziom min. C1
  • Znajomość innego języka obcego będzie atutem
  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, PPT)
  • Doświadczenie w branży tekstylnej mile widziane
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • Pozytywne nastawienie :)
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowych projektach
  • Atmosferę opartą na współpracy
  • Pracę stacjonarną (biuro na Żoliborzu) połączoną z pracą zdalną
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.