kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Operator maszyn
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych
  • wykonywanie drobnych bieżących napraw zapewniających ciągłość produkcji
  • stała kontrola oraz odpowiedzialność za wytworzony produkt
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • konserwacja maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie zasad BHP
  • pomoc w okresowych przeglądach maszyn
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • parking dla pracowników