kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: DEVELCORE Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7708431, z dnia 2022-11-04

Develcore Sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektów budowlanych jako Generalny Wykonawca. Realizujemy projekty z zakresów fit-out, projektów kubaturowych oraz specjalistycznych usług tj. zabezpieczenia ppoż, konstrukcje stalowe.

Naszą podstawową zasadą jest budowanie odpowiedniej relacji partnerskiej z Klientem. Podczas procesu inwestycyjnego najważniejszą dla nas kwestią jest jakość wykonywanych prac oraz dotrzymywanie terminów realizacji. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji dużych projektów kubaturowych i komercyjnych.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisko inżyniera budowy do koordynacji projektów robót wykończeniowych / fit-out / ogólnobudowlanych.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Zakres obowiązków :

  • koordynacja prac w obszarze realizowanych projektów
  • współpraca i koordynowanie podwykonawców
  • kontrola jakości wykonywanych robót
  • tworzenie zamówień materiałowych
  • wykonywanie przedmiarów inwestycyjnych
  • udział w tworzeniu wycen projektów

Zatrudniamy również studentów.

Wymagania

  • znajomość programu Autocad
  • dokładność, sumienność, chęć do nauki w zakresie technologii wykonywania prac budowlanych
  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • różnorodne projekty wykończeniowe, fit-out, ogólnobudowlane
  • zdobycie doświadczenia branżowego w szeroko pojętym procesie realizacji projektów
  • pracę na terenie Warszawy
  • warunki zatrudnienia ustalane indywidualnie
  • premie uznaniowe za wyniki w zakresie realizowanych inwestycji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2022
Wyświetleń: 70