kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Działu Finansowego

Firma: Limitless Technologies Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7710765, z dnia 2022-11-04

Limitless Technologies to oficjalny partner Salesforce, Veritas, Hitachi, Citrix i SAS Institute. Implementujemy rozwiązania chmurowe pomagając firmom wejść w erę cyfrowej transformacji. Szybko i dokładnie rozpoznajemy specyfikę danej firmy, podchodzimy indywidualnie do potrzeb klientów i wierzymy, że odpowiednio wdrożona technologia może wnieść zarządzanie w każdej firmie na nowy poziom.

Naszym celem jest stworzenie kadry składającej się z ludzi ambitnych, chcących razem z nami budować firmę, ale przede wszystkim zadowolonych ze swojej pracy i pracodawcy. Szukamy osób, z którymi możemy zawrzeć długofalową współpracę. Mamy indywidualne i nowoczesne podejście do ludzi, pracy i realizowanych projektów. Jesteśmy elastyczni i damy Ci wybór do sposobu i charakteru współpracy. Najważniejsze, żeby obie strony były zadowolone ;)

Więcej informacji  o nas, znajdziesz pod linkiem -> https://limitless.pl/its-all-about-the-people/

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Finansowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca w naszym zespole będzie polegała na ścisłej współpracy z Menagerem Finansowym oraz zewnętrznym biurem rachunkowym. Między innymi będziesz zajmował/a się:

  • realizacją płatności
  • czynnym uczestnictwem w sporządzaniu i obiegu dokumentacji kadrowo-księgowej
  • monitorowaniem należności i zobowiązań
  • rozwiązywaniem problemów i niezgodności księgowych
  • monitoringiem i archiwizacją umów
  • przygotowywaniem zestawień na potrzeby przełożonego oraz Zarządu
  • bieżącą współpracą z biurem rachunkowym

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w księgowości, bądź dziale finansowym
  • znajomość w stopniu podstawowym przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • znajomość Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • zainteresowanie tematyką finansów i rachunkowości
  • skrupulatność, dokładność, poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • mile widziany status studenta

Oferujemy

  • współpracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem profesjonalistów w szybko rozwijającej się firmie
  • realizacja projektów, które wpływają na sukces naszych klientów
  • perspektywa długofalowej współpracy
  • rozwój umiejętności na wielu płaszczyznach organizacji, możliwość awansu pionowego i poziomego
  • mentor, który wdroży Cię we wszystkie zadania i pomoże w trakcie ich realizacji
  • stałe godziny pracy 8-16:30, wolne weekendy
  • biuro w doskonałej lokalizacji – Warszawa, Dworzec Gdański

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2022
Wyświetleń: 74