kandydatów

Etat Projektant instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie miejsce pracy: Marki

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Projektant instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kw
Miejsce pracy: Marki
Numer: StPr/22/1811
OBOWIĄZKI:
•Projektowanie instalacji fotowoltaicznych oraz farm fotowoltaicznych•Planowanie projektów i sporządzanie dokumentacji projektowej•Samodzielna realizacja procesów projektowych•Bieżąca kontrola i koordynacja dokumentacji związanej z obsługą projektów instalacji PV•Wykonywanie kosztorysów instalacji fotowoltaicznych•Sporządzanie raportów zleconych•Kontakt z Klientem•Kontakt z dostawcami komponentów•Współpraca z Działem Administracji Projektowej oraz Działem Realizacji Projektów wykonawczych•Współpraca z Działem Handlowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania – bez ograniczeń
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego, znajomość obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych, parametrów urządzeń i instalacji energetycznych
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Znajomość systemów ERP[Umiejętność 1] : Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania oraz do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie instalacji elektrycznych i energetycznych

Miejsce pracy:

Marki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie