kandydatów

Etat Starszy architekt rozwiązań informatycznych

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Starszy architekt rozwiązań informatycznych
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • definiowanie planowanej eksploatacji i utrzymania rozwiązań korporacyjnych w środowisku produkcyjnym - uwzględnienie zmian w usługach, procesach, organizacji i modelach operacyjnych oraz technologii
  • zapewnienie, że istniejące i planowane komponenty rozwiązania korporacyjnych są zgodne z architekturą korporacyjną, strategiami, politykami, standardami i praktykami
  • uwzględnianie wymagań dotyczących bezpieczeństwa, prywatności i testowania rozwiązań
  • uwzględnianie odpowiedniej architektury, strategii, polityk, standardów i praktyk
  • identyfikowanie odpowiednich usług w chmurze
  • opracowanie map drogowych migracji komponentów do usług w chmurze
  • opracowanie mapy drogowej wdrożenia i informowanie o niej interesariuszy
  • zapewnianie wytycznych i zarządzania opartego na ryzyku w celu wspierania wdrażania rozwiązań, w tym zarządzanie wnioskami o zmiany i odchylenia od specyfikacji.
  • zaangażowanie w krajowe i międzynarodowe projekty wdrożenia D365 Business Central w sektorach przemysłu motoryzacyjnego.

Osoba na podanym stanowisku:

  • koordynuje rozwój architektury rozwiązania w określonej działalności, infrastrukturze lub obszarze funkcyjnym.
  • przygotowuje plany techniczne i dba o udostępnienie odpowiednich zasobów technicznych.
  • gwarantuje dostępność odpowiednich narzędzi i metod oraz ich zrozumienie i wdrożenie w rozwoju architektury.
  • zapewnia doradztwo techniczne i opiekę zarządczą w zakresie rozwoju rozwiązań i integracji.
  • ocenia wnioski o zmiany i odchylenia od specyfikacji oraz zaleca działania.
  • zapewnia prawidłowe stosowanie odpowiednich strategii technicznych, polityk, standardów i praktyk (w tym w zakresie bezpieczeństwa).

Nasze wymagania:

  • 5-lenie doświadczenia w budowaniu architektury rozwiązań
  • udział w projektach związanych z łańcuchem dostaw i/lub związanych z obszarem finansów i/lub projektach wdrożeń systemów klasy ERP
  • znajomość narzędzi projektowania architektury korporacyjnej w tym notacji UML
  • znajomość takich zagadnień jak TDD i/lub BDD i/lub DDD
  • zdolność samoorganizacji pracy i umiejętność pracy zespołowej z ludźmi z różnych szczebli w organizacji
  • dobre umiejętności prezentacji i komunikacji
  • umiejętność budowania autorytetu i budowania silnych relacji
  • umiejętność radzenia sobie z niejasnościami podczas pracy w ciągle zmieniającym się środowisku
  • wysokie umiejętności podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom min. B2)
  • umiejętność prowadzenia warsztatów Event storming będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)
  • praca w modelu hybrydowym
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars