kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie miejsce pracy: Gostynin

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/22/0877
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z dokumentacją dot.: zakupów i sprzedaży towarów, sposobu magazynowania i przechowywania towarów, uczestniczenie w przyjmowaniu i wydawaniu towarów, poznawanie asortymentu towarowego oraz jego stosowanie, dbanie o porządek w miejscu pracy, rozładanie i sortowanie towarów, weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowymi jakościowym , doskonalenie umiejętności obsługi klientó , wycena oraz metkowanie towaru przeznaczonego do sprzedaży , eksponowanie towaru na półkach, sprawdzanie jakosci i terminowości towarów, prowadzenie ewidencji magazynowych, obsługa klienta i doradztwo w zakresie proponowanych towarów, zapoznanie się z programem sprzedaży , zapoznanie się z instrukcją obsługi kasy fiskalnej, pobieranie gotówki, dokonywanie anulowania paragonu, sporządzanie raportu fiskalnego, przyjmowanie ewentualnych reklamacji, paczkowanie towaru dla klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staż w ramach środków Funduszu Pracy.

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie