kandydatów

Etat Strażnik działu ochrony

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Strażnik działu ochrony
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/13664
OBOWIĄZKI:

Pełnienie służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
Wykształcenie: średnie branżowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie lub średnie branżowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiazki: Pełnienie służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. [Kontakt: tel. 508 722 092; e-mail: rekrutacja_oiswwarszawa@sw.gov.pl lub osobiście]. Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się pod adresem: https://sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-warszawie-dokumenty-do-pobrania-informacje. Pracodawca oferuje: emeryturę po 25 latach służby, nagrody uznaniowe i jubileuszowe, pomoc finansowa na zakup mieszkania - około 67 000,00 zł, 13 wynagrodzenie w wysokości pobieranego uposażenia, równoważnik za brak mieszkania, dopłatę do wczasów dla funkcjonariusza i członów rodziny - 420 zł/os., zasiłek na zagospodarowanie.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 327 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy