kandydatów

Etat Kierownik Kontraktu

Firma: DGP Clean Partner Sp. Z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i dużą energią, których cechuje pozytywne myślenie i podejście do życia z bagażem wiedzy i doświadczenia, dlatego odnosimy wspólny sukces, dołącz do naszego zespołu i zostań jego współtwórcą …

Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DGP/1/11/2011
Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie koordynowanie realizacją usług porządkowych w szpitalu w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta zgodnych z realizowaną umową oraz nadzór i zarządzanie zespołem.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • doświadczenie w nadzorowaniu usługi sprzątania w szpitalach i innych obiektach służby zdrowia lub placówkach medycznych,
  • znajomość zagadnień z zakresu procedur higieny szpitalnej i BHP,
  • wiedza w zakresie zagadnień epidemiologicznych i stref sanitarnych,
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta,
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność i komunikatywność,
  • doskonała organizacja własnego czasu pracy i zespołu,
  • dyspozycyjność.
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dogodne warunki zatrudnienia,
  • nastawienie na długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie dostosowane do kompetencji,
  • szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu Multisport.