kandydatów

Etat Online Marketing Manager

Firma: ForManWay miejsce pracy: Warszawa

Klient firmy ForManWay, lider w edukacji IT, poszukuje osoby na stanowisko:

Online Marketing Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 114/2022
Zadania:
  • Prowadzenie akcji promocyjnych online (80%) i offline (20%) - w zależności od skali przedsięwzięcia, samodzielnie lub we współpracy z podwykonawcami
  • Samodzielne przygotowywanie lub nadzór nad opracowywaniem treści do materiałów promocyjnych firmy oraz wszystkich kanałów promujących firmę
  • Samodzielna analiza efektywności biznesowej prowadzonych działań online (SEM, SEO, Content Marketing, Social Media) oraz wyciąganie wniosków i optymalizacja działań w oparciu o dane
  • Nadzór nad działaniami podwykonawców (SEM, SEO)
  • Podstawowa umiejętność obsługi narzędzi marketing automation oraz integratorów (np. Zapier)
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie webinarów
  • Współpraca z grafikami, copywriterami, programistami, drukarniami
  • Współtworzenie newsletterów, e-mailingów i treści dla stron www oraz do katalogów produktów
  • Monitorowanie i analiza ruchu na stronie www
  • Współtworzenie, optymalizacja i kontrola budżetów promocyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży edukacyjnej, szkoleniowej
  • Doskonała znajomość reguł i trendów komunikacji poprzez Social Media
  • Znajomość najnowszych trendów w obszarze e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie B2) wymagana do tłumaczeń i opracowywania materiałów promocyjnych firmy
  • Znajomość narzędzi pakietu Office, mile widziana znajomość  narzędzi marketingu online: Google Analytics, Ahrefs, panel reklamowy FB, panel reklamowy Google Ads itp.
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT, start up’ów i/lub edukacji online
  • Mile widziana znajomość środowiska GSuite oraz Metabase
  • Sprawne posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi i prostymi bazami danych
  • Praktyczna znajomość edycji treści www w WordPress
  • Odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista i otwartość na różnorodność
Co Ci oferujemy:
  • Będziesz pracować ze świetnymi, otwartymi ludźmi, którzy są tu z tego samego powodu: wywierać wpływ na życie innych i pomagać im zostać programistą!
  • Będziesz pracować w firmie, w której elastyczność, wolność, własność nie są tylko nic nie znaczącymi wartościami na ścianie - my żyjemy tymi wartościami na co dzień.
  • Podczas pracy u nas masz prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.
  • Pracę hybrydową w oparciu o Umowę o pracę lub B2B
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.