kandydatów

Etat Project Manager

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu Chłodnictwo i Klimatyzacja poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oferujemy:
  • Pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat narzędziowy, tablet, telefon)
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
Opis stanowiska:
  • Zrządzanie projektem nowej instalacji TK  lub refitu –  planowanie , nadzór nad wszystkimi etapami prac zg z wytycznymi
  • Określenie zakresu i warunków modernizacji oraz przebudowy, budowy instalacji chłodniczych.
  • Ofertowanie, wycena kosztów i marży projektów.
  • Dobór i koordynowanie zakupu urządzeń.
  • Wybór wykonawców do realizacji projektów.
  • Zarządzenie logistyką realizacji projektów (dostawy, magazynowanie).
  • Zarządzenie harmonogramem projektów.
  • Asysta podczas prac na obiekcie. Odbiór zakończonych prac.
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej prac.
  • Rozliczanie kosztów i fakturowanie projektów.
  • Przygotowanie ofert i doprowadzenie do realizacji na duże naprawy, modernizacje, sprzedaż części na bazie zidentyfikowanych przez techników i koordynatorów możliwości dodatkowej sprzedaży
  • Osiągnięcie założonych celów zgodnych z planem rocznym
  • Aktywna sprzedaż usług serwisowych
  • Realizacja dodatkowych prac zleconych przez pracodawcę

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2
  • Świadectwo kwalifikacji typu E – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność