kandydatów

Etat Zaopatrzeniowiec / Kierowca

Firma: DOZBUD DEVELOPMENT miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą deweloperską działająca na runku budowlanym od ponad 27 lat.

Przykładamy olbrzymią wagę do jakości oferowanych mieszkań i domów , o czym świadczy ponad 1000 oddanych do użytku lokali mieszkalnych. Cechujemy się profesjonalizmem, wysoką efektywnością działania oraz zespołem posiadającym bogate doświadczenie i wiedzę. Nasze inwestycje to zarówno osiedla mieszkalne jak i domy jedno lub wielorodzinne. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości oferowanych lokali w Warszawie i jej okolicach w trosce o Naszych klientów.

Zaopatrzeniowiec / Kierowca
Miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. zaopatrzenia zapewnia firmie prawidłowe funkcjonowanie, nadzorując nabywanie odpowiedniej ilości surowców. Na to stanowisko są poszukiwane osoby z wykształceniem technicznym – na poziomie wyższym lub średnim. Pracodawcy biorą także pod uwagę doświadczenie zawodowe, które powinno wiązać się z działalnością w firmie zajmującej się gospodarką magazynową.

Główne obowiązki:
  • monitorowanie zamówień na surowce i opakowania
  • stała kontrola aktualnych stanów magazynowych
  • ocena jakości zamawianych surowców
  • działania nakierowane na optymalizację kosztów
  • współpraca z dostawcami oraz poszukiwanie nowych kontrahentów
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • premię przyznaniową

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-11-2022
Wyświetleń: 55