kandydatów

Etat Specjalista ds. Kalkulacji Instalacji Elektrycznych

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu !

Specjalista ds. Kalkulacji Instalacji Elektrycznych
Miejsce pracy: Pruszków

Zadania

  • analiza dokumentacji przetargowej oraz projektowej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów w Revit i Autocad
  • opracowanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową - instalacje elektryczne
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • weryfikacja ofert podwykonawców pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
  • przygotowanie kalkulacji kosztów bezpośrednich i pośrednich w programie iTWO
  • analiza i porównywanie ofert
  • negocjacje z oferentami
  • współpraca z Kierownictwem Kontraktu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: specjalizacja Instalacje Elektryczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie przygotowania kosztorysów
  • dobra znajomość cen materiałów i usług
  • znajomość obsługi MS Office,  AutoCad, Revit dodatkowym atutem będzie znajomość iTWO i MS Project
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.