kandydatów

Etat Główny Specjalista ds. BIM

Firma: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. miejsce pracy: Warszawa

Główny Specjalista ds. BIM
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • analizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji i wymagań technicznych związanych z realizowanymi projektami i zadaniami,
  • nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych standardów i procedur dotyczących technologii BIM w firmie,
  • definiowanie i wykonywanie zadań w zakresie cyfryzacji i technologii BIM na potrzeby realizowanych projektów i zadań,
  • definiowanie, konfigurowanie i wdrażanie narzędzi w zakresie cyfryzacji i technologii BIM w ramach realizowanych projektów,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie cyfryzacji i technologii BIM,
  • wspieranie i doradztwo w wykorzystaniu technologii BIM pracowników firmy oraz współpracujących podmiotów zewnętrznych,
  • uczestnictwo w spotkaniach technicznych i negocjacjach handlowych z podmiotami zewnętrznymi.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z BIM,
  • bardzo dobra znajomość norm i standardów pracy związanych z technologią BIM,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi BIM w tym: modelowanie, kontrola jakości, platformy CDE,
  • doświadczenie weryfikowaniu i tworzeniu dokumentów związanych z pracą w technologii BIM,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na otwartych standardach buildingSMART takich jak IFC, BCF,
  • mile widziane doświadczenie w pracy po stronie generalnego wykonawcy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i otwartość na dzielenie się wiedzą,
  • samodzielność i proaktywność.
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS,
  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,
  • atmosferę budującą zaangażowanie w zespole – konkursy dla pracowników, fundusz integracyjny dla zespołów,
  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w dobrze skomunikowanym, nowoczesnym biurze z przestrzenią na rowery,
  • możliwość korzystania z benefitów już w trakcie okresu próbnego (mamy ZFŚS i nie tylko),
  • transparentny system premiowy, uzależniony od wyników projektów/firmy,
  • pracę w organizacji, dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,
  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy mocno zaangażowani we wdrażanie BIM i innych technologii cyfrowych wspierających procesy),

Nasza historia zaczęła się w 1945r. od odbudowy mostów po II wojnie światowej. W Warszawie, która jest siedzibą naszej centrali, zbudowaliśmy niemal wszystkie mosty.

Obecnie jako generalny wykonawca realizujemy projekty na terenie całej Polski w różnych obszarach budownictwa: Ogólnego, Przemysłowego, Energetycznego, Infrastrukturalnego Oraz Ochrony Środowiska.

Jesteśmy firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest ACCIONA – międzynarodowa organizacja zatrudniająca ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

W 2022r. uzyskaliśmy tytuł POLAND'S BEST EMPLOYERS przyznany przez Forbes dla 300 najlepszych pracodawców w Polsce. Bezpieczeństwo jest naszym najwyższy priorytetem, dlatego jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”