kandydatów

Etat Specjalista ds. Środków Trwałych

Firma: Biuro Orbis miejsce pracy: Warszawa

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.
Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech.
Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget.

Specjalista ds. Środków Trwałych
Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA:
  • Ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych według prawa bilansowego  i podatkowego
  • Księgowanie transakcji m.in.:  likwidacje, sprzedaże
  • Analiza środków trwałych w budowie i rozliczanie inwestycji
  • Organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji środków trwałych
  • Uzgadnianie zapisów na kontach księgowych, analiza danych przygotowywanie raportów finansowych w oparciu o obowiązujące standardy
  • Inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu
OCZEKIWANIA:
  • Masz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz praktyczną znajomość obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych
  • Komunikujesz się w j. angielskim
  • Ukończyłaś/eś studnia wyższe - preferowane ekonomia/ finanse/rachunkowość
  • Biegle obsługujesz MS Office, w szczególności aplikację Excel
  • Jesteś samodzielna/y, dokładna/y i odpowiedzialna/y za realizowane zadania
  • Potrafisz i lubisz pracować w zespole
  • Cechuje Cię chęci poszukiwania wiedzy oraz samokształcenia
OFERUJEMY:
  • Współpracę w zespole podobnych Tobie pasjonatów cyferek
  • Inspirującą różnorodność zadań
  • Zdobycie nowego doświadczenia w firmie, która od ponad 100 lat jest nie tylko liderem w swojej branży, ale też cenionym pracodawcą
Job reference: SŚT/1022/HQ