kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

Firma: UNIBEP S.A. miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
Lokalizacja Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Udział w realizacji procesu zakupów materiałów i usług,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Negocjowanie cen i warunków handlowych oraz zapisów umów,
  • Planowanie zakupów, prowadzenie baz danych cen oraz dostawców,
  • Poszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług,
  • Pozyskiwanie stałych kooperantów do długoterminowej współpracy.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne (budownictwo, przemysł, energetyka) lub prawnicze,
  • Doświadczenie w dziale zakupów lub na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstawowych zagadnień prawnych i handlowych związanych z kontraktowaniem usług i dostaw w obszarze przemysłu, energetyki lub budownictwa,
  • Umiejętność negocjowania zapisów umów,
  • Znajomość branży budowlanej, przemysłowej, energetycznej w szczególności swobodne poruszanie się po rynku w poszukiwaniu dostawców usług i materiałów,
  • Znajomość języka angielskiego poziom B2,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Mile widziana umiejętność analizowania dokumentacji technicznej.
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.