kandydatów

Etat Specjalista ds. E-commerce

Firma: POLANGLO SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7746145, z dnia 2022-11-17

Specjalista ds. E-commerce

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego nadzorowanie procesów sprzedaży online (m.in. kontakt z klientem, obsługa zamówień i płatności),
  • bieżące rozwijanie oferty sklepu oraz jej prezentacji na stronie sklepu,
  • aktualizowanie oferty produktowej, w tym także obsługa platformy sprzedażowej w zakresie oferty produktowej (widoczność, opisy, zdjęcia, pozwiązywanie produktów w spójne oferty sprzedażowe itp.),
  • dbanie o aktualność oferty na platformie e-commercowej (m.in. wygląd sklepu, aktualizacja promocji, cen, przygotowywanie ofert cross-sellingowych itp.),
  • wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych,
  • bieżąca analiza trendów w e-commerce, trendów na rynku oraz działań i ofert konkurencji.

Wymagania

  • min 2 lata doświadczenia w e-commerce,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • praktyczna znajomość sklepów internetowych,
  • mile widziana znajomość tematyki UX i Usability w e-commerce,
  • znajomość Google Analitics, Google Search Console umiejętność wyciągania wniosków i wdrażania niezbędnych zmian,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM I SEO,
  • mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu integracji różnych systemów sprzedażowo magazynowych ze sklepem internetowym.
  • otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
  • biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności excel),
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • pakiet medyczny