kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi formalno-prawnej

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Specjalista ds. obsługi formalno-prawnej
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • obsługa formalno - prawna bieżących  ofert
  • weryfikacja oraz archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie dokumentów formalnych niezbędnych do udziału w przetargach prywatnych jak również zamówieniach publicznych
  • odpowiedzialność za dokumentację zgodnie z wymaganiami specyfikacji przetargowej
  • kontrola terminowości  dostarczania ofert
  • kontakt z jednostkami publicznymi i prywatnymi
  • kontrolowanie rynku  oraz ogłoszeń przetargowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • wykształcenie wyższe, preferowane prawo lub administracja
  • mile widziana podstawowa znajomość przepisów FIDIC
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • nastawienie na współpracę w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • dokładność i odpowiedzialność
  • obsługa pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Indywidualny Program rozwoju
  • Paczki dla pracowników
  • Atrakcje okolicznościowe dla dzieci