kandydatów

Etat Asystent Działu

Firma: Walk PR Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7747476, z dnia 2022-11-18

WALK PR oferuje pełen zakres usług public relations, wychodząc od zrozumienia potrzeb Klientów i stawiając na najwyższe standardy współpracy.

Firma od lat znajduje się w czołówce największych agencji PR w Polsce, a jej projekty doceniane są w konkursach branżowych.

Jako członek United Nations Global Compact – największej światowej inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes – firma rozwija się w oparciu o uniwersalne zasady dot. praw człowieka, standardów pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji oraz w ramach działań non-profit wspiera projekty z tych obszarów.

Walk PR należy do Związku Firm Public Relations, jest sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk i opiera codzienną pracę o Kodeks Etyki PR.

Agencja stale mierzy jakość współpracy, monitorując wskaźniki satysfakcji Klientów: CES (Customer Effort Score) oraz NPS (Net Promoter Score).

Asystent Działu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wsparcie zespołu w następujących obszarach:

  • administracja biura
  • organizowanie i obsługa spotkań
  • bieżąca pomoc i wsparcie organizacyjne pracowników firmy
  • obsługa zakupów biurowych
  • dekretowanie dokumentów księgowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • segregowanie i archiwizacja dokumentacji

Wymagania

  • znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel i Word
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność planowania oraz organizowania pracy
  • znajomość programu księgowego Optima będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia
  • dużą samodzielność działania
  • zdobycie wiedzy z obszaru PR oraz szeroko rozumianej komunikacji
  • możliwość rozwoju z zakresu księgowości (np. wsparcie głównej księgowej)
  • pakiet usług MultiLife, opiekę medyczną

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-11-2022
Wyświetleń: 105