kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7756929, z dnia 2022-11-21

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompleksowe i operacyjne prowadzenie działań marketingowych
  • Planowanie i realizacja działań marketingowych, zgodnie z przyjętą strategią Volkswagena
  • Aktualizacja i zarządzanie stroną www firmy
  • Współtworzenie profili Social Media i zarządzanie nimi
  • Przygotowanie, publikacja i aktualizacja treści marketingowych
  • Współtworzenie i realizacja kampanii marketingowych (Adwords, Facebook, LinkedIn)
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami
  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań marketingowych – analityka internetowa

Wymagania

  • Min 2 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy przy realizacji projektów marketingowych
  • Min 2 letnie udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu działań w kanałach Social Media
  • znajomość narzędzia digital marketingu,
  • umiejętność pracy z Wordpress, WP Bakery lub Page Builder
  • umiejętność tworzenia materiałów promocyjnych (zdjęcia, filmy, banery itp.)
  • podstawy SEO (optymalizacja tekstów pod kątem pozycjonowania treści na stronie)
  • umiejętności copywriterskie (dostosowanie treści na potrzeby strony www, materiałów marketingowych i reklam)
  • rozumienie zależności działań sprzedażowo-marketingowych
  • samodzielność, umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane referencje i prezentacje z dotychczasowych działań marketingowych

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w miłym i ambitnym zespole, przy realizacji projektów w różnorodnych obszarach biznesowych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne i progresywne wynagrodzenie ściśle powiązane z realizacją celów i wskaźników KPI
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia realizowane przez Volkswagena