kandydatów

Etat Monter sieci telekomunikacyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie miejsce pracy: Sierpc

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Monter sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Sierpc
Numer: StPr/22/0586
OBOWIĄZKI:
Budowa kanałow teletechnicznych, przygotowanie trasy wykopu z rurami ochronnymi i oznakowaniem. Układanie kabli światłowodowych w zabudowie miejskiej ( kanalizacja wtórna) i na wolnych przestrzeniach. Wykonywanie głowic i muf przelotowych kabli tradycyjnych z izolacją papierową, z tworzyw sztucznych oraz specjalnie do światłowodów. Wykonywanie ręcznych wykopów i przywracanie stanu pierwotnego po ułożeniu kabla. Konserwacja słupów, sprzętu i innych urządzeń linii, dokonywanie przeglądu linii. Wyznaczanie trasy linii napowietrznych z uwzględnieniem możliwości realizacji, mocowanie izolatorów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Sierpc

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie