kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: Budimex SA miejsce pracy: Warszawa

Obecnie poszukujemy wsparcia do naszego nowego, ciekawego projektu w pionie budownictwa energetyczno-przemysłowego.

Kierownik Robót Elektrycznych
miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.),
  • Jasno określoną ścieżkę kariery i pakiet szkoleń,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon,
  • Ciągłość pracy po zakończeniu kontraktu,
  • Możliwość realizowania ciekawych inwestycji.
Twoje przyszłe zadania:
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu,
  • koordynacja robót w zakresie instalacji teletechnicznych i elektrycznych,
  • analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych,
  • prowadzenie rozmów z Zamawiającym,
  • monitorowanie rynku dostawców produktów i usług,
  • przygotowywanie ofert, analiza cenowa oraz prowadzenie negocjacji z podwykonawcami,
  • optymalizacja projektów pod katem VE i wprowadzanie wniosków od Inwestora,
  • opracowywanie kosztorysów branżowych,
  • rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami.
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego technicznego na kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie instalacji, sieci i urządzeń elektrycznych, elektroenergetycznych lub telekomunikacyjnych lub odpowiedniego doświadczenia i gotowość do uzyskania uprawnień w przeciągu kilku najbliższych miesięcy,
  • minimum trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w kosztorysowaniu robót branżowych,
  • znajomości pakietu MS Office i AutoCAD,
  • gotowości do wyjazdów służbowych.
Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycjew sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznegoi infrastrukturalnego.