kandydatów

Etat Inżynier procesu

Firma: Saint-Gobain w Polsce miejsce pracy: Pruszków

KIM JESTEŚMY?

GLASSOLUTIONS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska, zapewniających komfort i estetykę rozwiązań szklanych. W 7 nowoczesnych zakładach produkcyjnych na terenie Polski wytwarzamy szyby zespolone. innowacyjne rozwiązania i systemy szklane oraz szkło przeciwpożarowe. Jesteśmy zgranym zespołem, który z pasją i zaangażowaniem realizuje potrzeby i spełnia najwyższe wymagania naszych klientów.

Dołącz do naszego zespołu!

Inżynier procesu
Miejsce pracy: Pruszków
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego stosowanego w produkcji specjalistycznych rozwiązań szklanych w celu podniesienia jego efektywności. Jej głównymi zadaniami będą:

  • kompleksowe wsparcie i doradztwo techniczne w zakresie inżynierii procesu
  • prowadzenie walidacji i optymalizacji procesów produkcyjnych (analiza i interpretacja wyników, rekomendacja działań doskonalących i wsparcie wdrożenia w celu poprawy wskaźników produkcyjnych)
  • rozwiązywanie niestandardowych problemów technicznych dla istniejących oraz nowo wdrażanych technologii i produktów
  • testy wyposażenia produkcyjnego, współpraca z dostawcami
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i procesowej
  • udział w opracowywaniu specyfikacji technicznych
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników hali
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych
  • ścisła współpraca z Zespołem Doradztwa Technicznego.
NASZE WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej o profilu inżynieria produkcji lub elektrycznym)
  • min. 2-letnie doświadczenie w przemyśle na podobnym stanowisku
  • umiejętności z zakresu planowania, zbierania danych, analizy wyników i formułowania wniosków
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz CAD
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing, Kaizen, TPM, 5S
  • umiejętność podejmowania świadomych decyzji oraz dążenie do celu
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • prawo jazdy kat. B.
OFERTA
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze i dofinansowania
  • możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym.