kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Profit I sp.z.o.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7759491, z dnia 2022-11-22

Praca w Biurze Rachunkowym istniejącym od ponad 10 lat na rynku. Obsługuje około 300 pracowników w wielu podmiotach gospodarczych. Biuro zatrudnia około 20 pracowników.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie KPIR oraz pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • sporządzenie i wysyłka deklaracji podatkowych
  • rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych (w tym środków trwałych)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
  • księgowanie wynagrodzeń,faktur kosztowych,zakupowych i sprzedażowych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • min. 5-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu RAKS
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, oraz prawa podatkowego,
  • samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość ,możliwość pracy hybrydowej,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.