kandydatów

Etat Główna Księgowa / Główny Księgowy

Firma: Kancelaria Podatkowo-Księgowa CERTUS Sp. z o. o. miejsce pracy: Sierpc

Kancelaria Podatkowo-Ksiegowa CERTUS Sp. z o. o. Oddział w Sierpcu

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Sierpc
Zadania:
  • weryfikacja ksiąg,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów zarządczych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • weryfikacja naliczeń podatków
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe wyższe,
  • zaangażowanie w pracę i naukę,
  • dokładność,
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg według UOR i MSR
  • znajomość przepisów podatkowych
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 10 000,00zł brutto

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-11-2022
Wyświetleń: 72