kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 111108

Warunki pracy

Praca biurowa przy komputerze.

Obsługa klientów zewnętrznych.

Reprezentowanie urzędu na zewnątrz.

Budynek częściowo przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

Zakres zadań

  • Przygotowuje dokumentację aplikacyjną dla projektów finansowanych z funduszy zagranicznych, wprowadza do niej zmiany oraz wypełnia obowiązki sprawozdawcze w ramach realizowanych projektów.
  • Sprawuje nadzór nad realizacją działań przewidzianych w projektach finansowanych z funduszy zagranicznych pod względem formalnym.
  • Przeprowadza procedurę wyboru wykonawców dla zamówień, których wartość nie wymaga stosowania trybów przetargowych określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych, w ramach projektów finansowanych z funduszy zagranicznych oraz bierze udział w pracach związanych z przygotowaniem dokumentacji przetargowej, dotyczącej działań wchodzących w zakres projektów finansowanych z funduszy zagranicznych, w tym w szczególności pod kątem zgodności z wytycznymi danego funduszu i zakresem tych projektów.
  • Współpracuje z instytucjami odpowiedzialnymi za wdrażanie, rozliczanie, audyt i kontrolę projektów finansowanych z funduszy zagranicznych.
  • Analizuje propozycje finansowania działań ze środków zagranicznych, sporządza sprawozdania, analizy i zestawienia na potrzeby przełożonych, kierownictwa Urzędu oraz instytucji zewnętrznych.
  • Opracowuje stanowiska do programów wieloletnich i rocznych instrumentów finansowych w zakresie właściwości Szefa Urzędu.
  • Gromadzi i przechowuje dokumentację związaną z realizacją projektu wymaganą zgodnie z wytycznymi danego funduszu, a także przygotowuje i przekazuje dokumenty do archiwum zakładowego w zakresie prowadzonych spraw.
  • Wykonuje inne prace i czynności zlecone przez przełożonych, związane z funkcjonowaniem biura.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Znajomość zagadnień z zakresu przygotowywania, realizacji i rozliczania projektów.
  • Znajomość elementów ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Znajomość ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Samodzielność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość wytycznych dla projektów realizowanych w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.
  • Znajomość elementów ustawy o finansach publicznych.