kandydatów

Etat Sekretarka z językiem niemieckim

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7767309, z dnia 2022-11-24

Klient portalu Praca.pl

Sekretarka z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu Spółki
  • Koordynacja wszystkich prac związanych z funkcjonowaniem sekretariatu
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych Zarządu
  • Ewidencja faktur od dostawców
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie
  • Przygotowywanie pism, oraz dokumentów
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Wsparcie administracyjne Pracowników
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Prowadzenie spraw organizacyjnych biura i jego zaopatrzenie
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami usług
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok warunek konieczny
  • Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie min. B2 w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie (mile widziane profil: Administracja, Zarządzanie)
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1
  • Bardzo dobrze posługujesz się programami MS Office (Word, Excel) oraz obsługujesz urządzenia biurowe
  • Potrafisz wykonywać różnorodne zadania oraz ustalać priorytety
  • Cechuje Cię zdecydowanie i samodzielność w działaniu, kultura osobista oraz dyskrecja

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, na życie oraz kartę sportową