kandydatów

Etat Menadżer Handlowy (ze znajomością języka rosyjskiego)

Firma: SUPPORT.PL Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7769892, z dnia 2022-11-25

SUPPORT.PL Sp. z o.o.

Miło cię poznać! Nazywam się Aleks Iwanowski, jestem szefem Support.pl

Specjalizujemy się w automatyzacji biznesu i jesteśmy obecnie integratorem nr 1 w Polsce, wśród partnerów Bitrix24.

Menadżer Handlowy (ze znajomością języka rosyjskiego)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie aktywnie się rozwijamy i rozbudowujemy. Dlatego potrzebujemy ambitnych osób, które chcą zarabiać i rozwijać się w naszym zespole.

W sferze IT jest niewielu gotowych specjalistów, dlatego jesteśmy gotowi szkolić początkujących. Oferujemy Ci drogę od stażysty do kierownika działu.

Asystent kierownika sprzedaży produktów IT to stanowisko wyjściowe w dziale sprzedaży. Możesz zacząć tam i pracować po szczeblach kariery.

Wynagrodzenie dla sprzedawcy na poziomie podstawowym IT:

  • Trainee Specialist 1 - 2 miesiące: 2000 - 2500 netto
  • Młodszy Specjalista 3 - 12 miesięcy: 2500 - 4500 netto
  • Średni specjalista 12 miesięcy lub więcej: 4500 - 6000 netto
  • Dla doświadczonych handlowców (Senior, Lead) obowiązuje inny system motywacyjny.

Co będziesz musiał zrobić:

  • sprzedać fajny produkt dla przedsiębiorców, ustawić go i wspierać;
  • praca z przychodzącymi zgłoszeniami w CRM;
  • prowadzenie prezentacji Bitrix24 w powiększeniu i przez telefon;
  • zrobić wiele treningów.

Wymagania

  • chcesz rozpocząć karierę w IT;
  • jesteś skłonny do przestrzegania planu i działania zgodnie z instrukcjami;
  • masz jasne zrozumienie, że Twoim celem jest zamknięta transakcja (pieniądze na koncie firmy).

Oferujemy

  • pracę online;
  • jasne warunki pracy, jasne cele i zadania;
  • plan szkolenia krok po kroku i wsparcie mentora;
  • ciepłe zgłoszenia od klientów chętnych do zakupu;
  • wynagrodzenie stałe + % od osiągniętego i zrozumiałego planu sprzedaży;
  • dogodne godziny pracy: 09:00-18:00 / pn-pt;
  • dostęp do materiałów szkoleniowych i biblioteki literatury biznesowej;
  • płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
  • młody i przyjazny zespół.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-11-2022
Wyświetleń: 62