kandydatów

Etat Kierownik Produkcji

Firma: WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA miejsce pracy: Warszawa

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Warszawa
Oczekujemy:
  • wykształcenia kierunkowego (ukończone studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej),
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika produkcji wydarzeń artystycznych,
  • wiedzy z zakresu organizacji produkcji
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • umiejętności pracy z zespołem i pod presją czasu.
Główne zadania:
  • zarządzanie całościowym procesem produkcji oraz odpowiedzialność za terminową realizację projektów scenicznych
  • monitorowanie wykonania wszystkich części oprawy scenograficznej przedstawień, przeprowadzenia prób, świateł i charakteryzacji,
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • tworzenie kosztorysów planowanych i wykonawczych oraz monitoring kosztów,
  • dobór i organizacja zasobów odpowiednich do potrzeb produkcyjnych,
  • rozwiązywania sytuacji kryzysowych.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej instytucji kultury z ponad 60 letnią historią
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy,
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Operę Kameralną na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.