kandydatów

Etat Kierowca wózka widłowego

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20.900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Do naszego zakładu w Żywcu poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Kierowca wózka widłowego
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • rozładunek i załadunek aut ciężarowych,
  • przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym,
  • ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów,
  • dostarczanie materiałów i opakowań na produkcję,
  • obsługa recyclingu : sortowanie opakowań, mycie koszy opakowaniowych,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • współudział w projektach usprawniających.
Wymagania:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT - warunek konieczny,
  • wykształcenie minimum średnie lub zawodowe,
  • umiejętność sprawnego operowania wózkiem widłowym, w tym wózkiem wysokiego składowania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań,
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego,
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.