kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 111268

Warunki pracy

    • Praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.

    • Wyjazdy służbowe.

    • Reprezentowanie urzędu na zewnątrz.

    • Stres.

    • Praca pod presją czasu.

    • Praca w budynku znajdującym się w centrum Warszawy, nieprzystosowanym dla potrzeb osób z niepełnosprawnością (bariery architektoniczne).

Zakres zadań

  • Koordynuje przygotowanie wkładów Krajowego Punktu Kontaktowego Europejskiej Sieci Migracyjnej w Polsce do opracowań, materiałów i zapytań eksperckich Europejskiej Sieci Migracyjnej.
  • Uczestniczy w pracach grup roboczych Europejskiej Sieci Migracyjnej.
  • Współpracuje z instytucjami administracji publicznej w celu rozwoju i zapewnienia odpowiedniej komunikacji w ramach Krajowego Punktu Kontaktowego ESM.
  • Bierze udział w spotkaniach Krajowych Punktów Kontaktowych ESM oraz konferencjach i wydarzeniach organizowanych przez ESM oraz pozostałe Krajowe Punkty Kontaktowe.
  • Przygotowuje materiały oraz aktualizuje informacje na stronie internetowej oraz kontach Europejskiej Sieci Migracyjnej w mediach społecznościowych.
  • Współpracuje z Wydziałem Koordynacji Projektów BSZ oraz Wydziałem Zapewnienia Finansowania Projektów BSZ w sprawach związanych z realizacją projektów finansowanych ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej.
  • Uczestniczy w przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowań publicznych oraz przygotowaniu podsumowań i raportów z działalności KPK ESM w danym roku.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego

  • Wiedza o funkcjonowaniu Unii Europejskiej.
  • Znajomość ustawy o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej .
  • Znajomość ustawy o cudzoziemcach.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (programy Word, Excel).
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych.