kandydatów

Etat Konsultant telefoniczny, call center

Firma: Wawa Taxi Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7767102, z dnia 2022-11-28

Wawa Taxi świadcząca usługi taksówkowe na terenie Warszawy i okolic specjalizująca się w obsłudze firm bezgotówkowych w zakresie przejazdów służbowych, delegacji, konferencji, transferów poszukuje kandydata na stanowisko:

Konsultant telefoniczny, call center

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Telefoniczne przyjmowanie zleceń
  • Wprowadzenie zleceń do systemu
  • Wydawanie zleceń
  • Komunikacja z klientami i kierowcami
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi
  • Procesowanie zgłoszeń mailowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Obsługa komputera i sprawne pisanie na klawiaturze
  • Komunikatywność, łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z klientami, odpowiedzialność, rzetelność
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego w mowie i w piśmie
  • Mile widziany status studenta

Oferujemy

  • Pracę w systemie 06.00-14.00 lub/i 14.00-22.00
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pakiet wdrożeniowy, który zapewni odpowiednie przygotowanie do nowych zadań
  • Bieżące wsparcie przełożonego i zespołu
  • Brak dress code’u
  • Praca stacjonarna w przyjaznej atmosferze :)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-11-2022
Wyświetleń: 49