kandydatów

Etat Pracownik utrzymania ruchu

Firma: BAKS Kazimierz Sielski miejsce pracy: Karczew

Firma BAKS jest producentem osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej. Od 30 lat produkuje i dystrybuuje systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym.

Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Karczew

Zakres obowiązków:
  • regularne przeglądy i konserwacja narzędzi na podstawie harmonogramów
  • instalowanie i uruchamianie maszyn , urządzeń, wymiana narzędzi (tłoczników, wykrojników)
  • wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Mechanik, Elektromechanik lud kilkuletnie doświadczenie praktyczne
  • praktyczną wiedzę z obszaru mechaniki, pneumatyki, hydrauliki przemysłowej (umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych)
  • doświadczenie w zakresie obsługi maszyn (frezarki ,tokarki)
  • umiejętności ślusarskie (montaż i demontaż wykrojników)
  • wiedza z zakresu rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do programu Multisport
  • ubezpieczenie grupowe z bardzo korzystnymi warunkami
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku