kandydatów

Etat Marketing Manager (branża IT)

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje,
Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,
dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, prężnie rozwijającej się firmy programistycznej, partnera
amerykańskiej platformy chmurowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Marketing Manager (branża IT)
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej
  • kreatywne projektowanie i realizacja akcji/ działań wizerunkowych
  • planowanie i nadzór nad realizacją contentu video, artykułów na blog
  • rozwój Social Mediów firmowych (z naciskiem na LI, TikTok ,YT)
  • efektywne realizowanie kampanii reklamowych w Social Media i Google Ads
  • rozwijanie trafficu na stronę internetową firmy
  • analityka działań
WYMAGANIA:
  • senioralne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT
  • doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów
  • znajomość/doświadczenie w pracy w branży IT z naciskiem software house
  • mile widziana wiedza z zakresu NextJS i Reactbardzo dobra  znajomość języka angielskiego (C1)
  • ponadprzeciętne rozumienie Social Media i SEO
  • umiejętność korzystania z narzędzi typu Google Analytics, Google Ads, Linkedin Ads, Ahrefs
  • kompetencje managerskie, samodzielność
  • dyspozycyjność
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie kontraktu B2B/możliwa umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie do indywidualnych negocjacji
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalna z wyjątkiem cyklicznego spotkania w biurze w Warszawie do ustalenia indywidualnego w jakim czasie
  • szkolenia z ekspertami, którzy stworzyli najbardziej zasięgowe Social Media w Polsce
  • duża swoboda w działaniu
  • praca w jednej z najszybciej rosnących firm na bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku nowych technologii
  • praca w firmie działającej w technologicznym segmencie premium
  • możliwość samodzielnej budowy zespołu
  • prywatna opieka medyczna