kandydatów

Etat Samodzielny pracownik serwisu sprzątającego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim miejsce pracy: Nasielsk

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Samodzielny pracownik serwisu sprzątającego
Miejsce pracy: Nasielsk
Numer: StPr/22/0596
OBOWIĄZKI:
Planuje i organizuje sobie pracę, zajmuje się wdrażaniem i wykonywaniem usług (sprzątaniem i utrzymaniem właściwego stanu sanitarno-higienicznego w obiektach, mieszkaniach, domach prywatnych; dba o ogólny wygląd pomieszczeń) ich bieżącym prowadzeniem oraz kontrolą jakości sprzątanych obiektów.Utrzymuje ciągłość dostaw środków czystości i hiegieny do magazynu oraz sprzątanych obiektów. Doraźnie reaguje i rozwiązuje bieżące problemy, sporządza raporty dot. m.in. zużycia środków czystości i higieny. Do obowiązków pracownika firmy sprzątającej należy utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami firmy, wykonywanie usług z umową i z obowiązującym prawem. Osoba zatrudniona powinna dbać o powierzone mienie oraz brać czynny udział w ciągłym usprawnianiu działania firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętności obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)

Miejsce pracy:

Nasielsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim