kandydatów

Etat Kierowca autobusu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej miejsce pracy: Siedlce

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/22/2104
OBOWIĄZKI:

praca na linii regularnej Międzyrzec Podlaski-Siedlce

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

aktualne badania psychologiczne

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej